Gazi Cad. Bulut İşhanı No:78/110 0531 103 30 28 info@giresuntitiztemizlik.com

Faydalı Bilgiler

Anasayfa Faydalı Bilgiler
Editör 10 Mart 2023

Ev Temizliğinde Dikkat Edilecekler

Tertemiz bir evin havası, ferahlığı herkesi cezbeder. Sırf bunu yaşamak için bile ev temizliği yapmak için kolları sıvarız. Basit bir işmiş gibi görülen ev temizliği, detaylara dikkat edilmediğinde içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Titiz Temizlik olarak deneyimlerimizi sizlerle paylaşarak ev temizliği sırasında dikkat etmeniz gerekenleri paylaşıyoruz. İşte, ev temizliği yaparken dikkat etmemiz gereken detaylar.

Devamı için Tıklayınız
Editör 01 Şubat 2023

Evinizin Düzenli Kalması İçin Yapmanız Gerekenler

Söz konusu olan evinizin güzelliği ise, yaşam alanlarınızda var olan dekorasyondan daha önemli olan bir şey var: Temizlik ve düzenlilik. Tertemiz ve düzenli bir ev vasat bir dekorasyona sahip olsa bile karmaşık ve kirli ama pahalı ve gösterişli bir dekorasyondan çok daha iç açıcı ve iyi görünür. Bu elbette hepimizin bildiği bir gerçek. Ancak aynı zamanda bir evi yedi gün yirmi dört saat temiz ve düzenli tutabilmenin ne kadar zor olduğunu da biliyoruz. Bu yüzden Titiz Temizlik olarak deneyimlerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Devamı için Tıklayınız
Editör 12 Mart 2023

Temizlik Malzemesi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Temizlikte kullanılan kimyasal ürünler tam bir temizlik için gereklidir ama bu ürünleri kullanırken dikkatli davranılması gerekir. Titiz Temizlik olarak kimyasal temizlik ürünlerinin ne şekilde kullanılması gerektiği konusundaki bilgilerimizi sizlerle paylaşmayı görev biliyoruz.

Devamı için tıklayınız

Bize Ulaşın

Gazi Cad. Bulut İşhanı No:78/110

info@giresuntitiztemizlik.com

0531 103 30 28

© giresuntitiztemizlik.com. Tüm Hakları Saklıdır.